[ Strona Główna ˇ Galeria ˇ FacebookMarca 26 2023 05:34:34 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Deklaracja dostępności
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki religia 2022/2023
Kontakt

_ _
{ TEAMS }

TEAMS

_ _
{ Facebook }
Szkoła

Przedszkole

_ _
{ Dokumenty }

Statut

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ Stołówka }
Regulamin
Deklaracja
_ _
{ Dla Rodziców }
Infolinia

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Ewa Myszkowiak, tel. 604521364 e-mail: biuro@myszkowiak.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 6
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 43
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: JustynaZ
_ _
{ REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA I KLASY I na rok szkolny 2023/2024 }
| Zgodnie z Zarządzeniem nr 4/2023 Burmistrza Frampola z dnia 16 stycznia 2023 r.
(w załączniku) rozpoczynamy procedurę rekrutacji do przedszkola i klasy pierwszej szkoły podstawowej na rok szkolny 2023/2024.

Rekrutacja do przedszkola
Rodzice, którzy chcą zapisać dziecko do przedszkola wypełniają WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIECKA DO PRZEDSZKOLA, natomiast rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola – DEKLARACJĘ O KONTYNUOWANIU WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO - jeśli chcą, by dziecko do przedszkola uczęszczało nadal.
Terminy składania dokumentów:
DEKLARACJĘ O KONTYNUOWANIU WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO – od 13 do 28 lutego 2023 r.
WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIECKA DO PRZEDSZKOLA - od 01 do 17 marca 2023 r.

Rekrutacja do szkoły podstawowej

KLAUZULA INFORMACYJNA - REKRUTACJA KANDYDATA DO SZKOŁY
ZGŁOSZENIE DZIECKA DO KLASY PIERWSZEJ - od 20 lutego do 06 marca 2023 r.
WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIECKA DO KLASY PIERWSZEJ - od 20 lutego do 06 marca 2023 r.
POTWIERDZENIE WOLI PRZYJĘCIA – od 27 do 31 marca 2023 r.

Dokumenty prosimy składać w sekretariacie szkoły.

|
_ _
{ FINAŁ regionalnego konkursu czytelniczego "Czy znasz...?" dla uczniów szkół podstawowych klas 1-3 }
| Uczennica naszej szkoły Izabela Krajewska zajęła drugie miejsce w finale regionalnego konkursu czytelniczego "Czy znasz...?" przeznaczonego dla uczniów klas I-III szkół podstawowych powiatu zamojskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego i tomaszowskiego. Ponadto szkołę w konkursie reprezentowały również: Lena Książek i Oliwia Zdunek. Finał konkursu odbył się 21 marca 2023 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu. W finale konkursu wzięło udział 44 uczniów, których zadaniem było samodzielne rozwiązanie testu wiedzy, złożonego z 65 pytań.
Pytania konkursowe zostały przygotowane w oparciu o następujące utwory literackie: Mira Lobe "Babcia na jabłoni", Barbara Kosmowska "Niezłe ziółko", Janina Porazińska "Pamiętnik Czarnego Noska", Ewa Zawisza-Wilk "Plasterki na tęsknotę".
Serdecznie dziękujemy naszym uczennicom za udział w regionalnym konkursie czytelniczym "Czy znasz...?" oraz gratulujemy pięknego wyniku!!!
|
_ _
{ Wyniki powiatowego etapu REGIONALNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO „CZY ZNASZ...? }
| Regionalny konkurs czytelniczy "Czy znasz...?" był skierowany do uczniów klas I-III szkół podstawowych powiatu zamojskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego i tomaszowskiego. Odbył się 14 marca 2023 r. W konkursie wzięło udział 188 uczniów z 40 szkół podstawowych. W Biłgoraju konkurs pisało 77 uczniów. Nasza szkołę reprezentowało 9 uczniów: z klasy IIa r11; Julia Mazur, Lena Książek, Jarosław Korniak, Karol Kwapisz, Filip Szczepanik, zaś z klasy III r11; Gabriela Korniak, Izabela Krajewska, Kacper Sosnowy, Oliwia Zdunek.
Zadaniem uczestników konkursu było samodzielne rozwiązanie testu wiedzy złożonego z 60 pytań. Pytania konkursowe zostały przygotowane w oparciu o następujące utwory literackie: Mira Lobe "Babcia na jabłoni", Barbara Kosmowska "Niezłe ziółko", Janina Porazińska "Pamiętnik Czarnego Noska", Ewa Zawisza-Wilk "Plasterki na tęsknotę".
Do etapu regionalnego konkursu do Zamościa zakwalifikowali się z naszej szkoły: Izabela Krajewska, Lena Książek, Oliwia Zdunek.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie!!!
Naszym reprezentantom życzymy sukcesów w kolejnym etapie!
|
_ _
{ "Cukierek za życzliwość - i Ty możesz zostać wolontariuszem" }
| Podsumowaliśmy szkolny etap XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Cukierek za życzliwość - i Ty możesz zostać wolontariuszem".
Celem konkursu było zachęcenie dzieci i młodzieży do bezinteresownych działań na rzecz innych ludzi oraz uświadomienie wielkiej wartości czynionego dobra.
Komisja oceniła "Dzienniczki dobrych uczynków", w których od października do stycznia chętni uczniowie klas II-VI dokumentowali swoje działania i wyłoniła zwycięzców:
Magda Anuszkiewicz z kl. IVb - zajęła I miejsce, Maja Anuszkiewicz z kl. VI - II miejsce, Karolina Małer z kl. Vb - III miejsce, Oliwia Zdunek i Natalia Kulpa z kl. III zostały wyróżnione. Dziewczynki otrzymały z rąk p. dyr. Pawła Kołodzieja dyplomy i nagrody, a wszyscy pozostali uczestnicy drobne upominki.
Gratulujemy i czekamy na rozstrzygnięcie etapu centralnego, w którym będzie oceniany dzienniczek Magdy!
|
_ _
{ "Góra Grosza 2022-23" }
| Małymi kroczkami osiąga się wielkie cele.
W tym roku szkolnym ponownie przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji "Góra Grosza", której głównym celem jest pomoc dzieciom wychowującym się poza swoją rodziną - w domach dziecka lub rodzinach zastępczych. Zbieraliśmy monety od listopada do stycznia. Po żmudnym sortowaniu, liczeniu, pakowaniu i ważeniu okazało się, że zebraliśmy prawie 24 kg monet i uzyskaliśmy sumę 991,60 zł. Szkolne Koło Wolontariatu, które przeprowadziło zbiórkę, serdecznie dziękuje wszystkim za zaangażowanie i ofiarność!
|
_ _
{ DAWNO TEMU - TYDZIEŃ Z DINOZAURAMI }
| W tym tygodniu w ramach realizacji tematyki "Prehistoryczny świat", dzieci z przedszkola odbyły "podróż w czasie". Uwieńczeniem tego był "Dzień Dinozaura". W dinozaurach jest coś magicznego i wyjątkowego, coś, co przyciąga i interesuje dzieci. Przedszkolaki z zaciekawieniem przeglądały książki o dinozaurach, bawiły się przyniesionymi figurkami, układały kolorowe puzzle, segregowały dinozaury według wielkości. Z wielkim zaangażowaniem wykonały prace plastyczne, tworzyły kąciki dinozaurowe w sali, rozpoznawały i nazywały wiele gatunków dinozaurów oraz oglądały filmy edukacyjne poświęcone omawianemu tematowi. Poznały także zawód archeologa i zwiedziły muzeum Izbę Pamiątek Regionalnych. Był to niesamowity tydzień, który przeniósł nas w odległy i wciąż tajemniczy świat. |
_ _
{ Sukces Zuzi w KWoBiK }
| Zuzanna Miazga, uczennica kl. Va, zakwalifikowała się do finału XXX Diecezjalnego Konkursu Wiedzy o Biblii i Kościele organizowanego przez wydział Nauki i Wychowania Katolickiego Kurii Diecezjalnej w Zamościu. Zuzia przeszła pomyślnie już dwa etapy tego konkursu - szkolny oraz powiatowy, a teraz przygotowuje się do etapu diecezjalnego, który odbędzie się 10 maja 2023 r. Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!!! |
_ _
{ Pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej }
| Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa,
jaką ludzkość wymyśliła.
/-/Wisława Szymborska

28 lutego 2023 roku odbyło się pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej uczniów klasy I. Głównym celem uroczystości było zachęcenie najmłodszych uczniów do korzystania z biblioteki szkolnej, wypożyczania książek oraz nieustannego rozwijania umiejętności czytania. Pasowanie na czytelnika to oficjalne przyjęcie uczniów do grona czytelników biblioteki. Zanim jednak uczniowie złożyli przyrzeczenie, obejrzeli inscenizację pt. "Spotkanie bajek" w wykonaniu uczniów klas: IIa i IIb. Pierwszoklasiści dowiedzieli się, iż książki mogą być bardzo dobrymi przyjaciółkami dzieci i doskonałym sposobem na nudę. Następnie uczniowie klas pierwszych odgadywali zagadki, które sprawdziły ich wiedzę na temat bohaterów baśni i bajek.Wykazali się znajomością próśb książki oraz zasadami prawidłowego zachowania się w bibliotece szkolnej. Po takim wprowadzeniu przyszli czytelnicy złożyli uroczyste przyrzeczenie, że zawsze będą szanować książki. Pani bibliotekarka ogromnym piórem dokonała pasowania na czytelnika każdego ucznia. Następnie pierwszoklasiści przypieczętowali kciukami słowa przyrzeczenia. Uczniowie otrzymali z rąk pana dyrektora Pawła Kołodzieja pamiątkowe dyplomy oraz książki ,,Pierwsze abecadłor1; czyli antologię tekstów literackich napisanych przez najwybitniejszych twórców. Pan dyrektor życzył uczniom ciekawych przygód z książką. Starsi koledzy z klasy trzeciej wręczyli własnoręcznie wykonane zakładki do książki.
Tak zakończyło się uroczyste pasowanie na czytelnika klas pierwszych.
Życzymy wszystkim wspaniałych przygód w świecie książek i zapraszamy serdecznie do biblioteki szkolnej.
|
_ _
{ Dokarmianie ptaków }
| Chociaż śniegu za oknem nie widać, to zima kalendarzowa trwa. Długie noce i krótkie dni wpływają na życie zwierząt i ptaków. Przekonali się dzisiaj o tym uczniowie klas I-III. Na sali gimnastycznej spotkali się z nimi pracownicy Starostwa Powiatowego w Biłgoraju pan Marek Konopka i pan Andrzej Furmanek. Podczas spotkania uczniowie poznali zasady dokarmiania ptaków, z których najważniejszą okazała się systematyczność i odpowiednio dobrane i zdrowe menu. Później Panowie zaprezentowali najpopularniejsze ptaki, które możemy spotkać w karmnikach, uczniowie posłuchali ich odgłosów. Na zakończenie zapoznali się z pracą leśników. Otrzymali od gości przyrodnicze upominki oraz pokarm dla ptaków. |
_ _
{ #LaboratoriaPrzyszłości }
| #LaboratoriaPrzyszłości na stałe wpisały się w plan zajęć uczniów naszej szkoły. W lutym wiele radości sprawiły naszym najmłodszym uczniom zajęcia z wykorzystaniem długopisów 3D. Niektórzy opanowali umiejętność tworzenia trójwymiarowych prac bardzo szybko, inni potrzebowali więcej czasu – ale dla wszystkich były to wyjątkowe lekcje. Cieszyły się z wykonanych materiałów, porównywały, podpowiadały, oceniały.
Podczas uroczystego spotkania przedszkolaków i uczniów edukacji wczesnoszkolnej ze swoimi Babciami i Dziadkami dzieci wykorzystywały sprzęt nagłaśniający i rejestrujący (aparat fotograficzny, gimball) zakupiony w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości.
|
_ _
{ Walczyliśmy na siatkarskim parkiecie z przeciwnikiem, ze swoimi emocjami }
| W rozegranych międzygminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej nasi reprezentanci zajęli - dziewczęta II miejsce, chłopcy III miejsce. Dziękujemy za zaciętą walkę sportową i włożony wysiłek! |
_ _
Strona 1 z 231 1 2 3 4 > >>