[ Strona Główna ˇ Galeria ˇ SzukajPaździernika 03 2022 15:47:41 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Deklaracja dostępności
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki religia 2022/2023
Kontakt

_ _
{ Dokumenty }

Statut

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ Stołówka }
Regulamin
Deklaracja
_ _
{ Dla Rodziców }
Infolinia

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Ewa Myszkowiak, tel. 604521364 e-mail: biuro@myszkowiak.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 9
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 43
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: JustynaZ
_ _
{ Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022 }
| Za trud, za serce, za uśmiech... - te słowa trafnie oddają nastrój zakończenia roku szkolnego 2021/2022 w naszej szkole. Uroczystość rozpoczęła się od Mszy Świętej. Uczestniczyły w niej władze gminy, nauczyciele, przedstawiciele rodziców i uczniowie. Po powrocie do szkoły Pani Dyrektor Teresa Moskwa powitała zebranych na hali widowiskowo - sportowej. Potem nastąpiło uroczyste pożegnanie ósmoklasistów. Po odśpiewaniu hymnu państwowego i przekazaniu sztandaru Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu młodszym kolegom absolwenci złożyli uroczyste ślubowanie. Pani Dyrektor dokonała podsumowania roku szkolnego i głos zabrał Burmistrz Frampola Pan Józef Rudy, który podziękował Dyrekcji i nauczycielom za rok pracy i życzył wszystkim miłych wakacji. Słowa podziękowań wyraziła też przewodnicząca Rady Rodziców Pani Barbara Ciupa. Następnie uczniowie klas ósmych rozpoczęli akademię uroczystym polonezem, w którym przepięknie tańczyło 38 absolwentów. Po zaśpiewaniu przez uczennice klas VII: Martynę Alterman, Zuzannę Futymę, Weronikę Wach pożegnalnej piosenki konferansjerzy: Katarzyna Wójcik i Jakub Boguszewski prowadzili część artystyczną składającą się z wierszy recytowanych przez Zofię Wójcik i Gabrielę Nizioł, gry Aleksandry Jasińskiej na skrzypcach, piosenki śpiewanej przez Wiktorię Pawlos oraz ze słów podziękowań: za trud, za serce, za uśmiech... wypowiedzianych przez wszystkich absolwentów. Skierowali je do Pań Dyrektorek, nauczycieli, którzy ich uczyli w ostatnim roku albo w klasach młodszych, wszystkich pozostałych pracowników szkoły, rodziców oraz władz gminy. Do serdecznych podziękowań dołączyli kwiaty i czekolady.
Później najlepsi uczniowie szkoły podstawowej odebrali z rąk Pani Dyrektor świadectwa z wyróżnieniem, nagrody i dyplomy. Statuetkę dla Najlepszej Absolwentki Szkoły Podstawowej otrzymała Katarzyna Wójcik z kl. VIII a. Wyróżnieni byli też laureaci i finaliści konkursów na stopniu wojewódzkim: Karol Marek, Katarzyna Wójcik i Maciej Oleszek. Docenieni zostali także uczniowie, którzy aktywnie działali w wolontariacie oraz mieli 100%lub wzorową frekwencję. Rodzice absolwentów o najwyższych średnich ocen otrzymali Listy Gratulacyjne. Pani Dyrektor podziękowała również tym rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w życie szkoły. Ostatnim punktem uroczystości była długo oczekiwana przez wszystkich uczniów chwila - spotkania w salach, gdzie wychowawcy wręczyli świadectwa. Moment ten był dla uczniów początkiem zasłużonego wakacyjnego odpoczynku. Dziękujemy Wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tej uroczystości, a zwłaszcza Rodzicom, Dyrekcji, Księdzu Pawłowi Zubrzyckiemu i wychowawczyniom klas ósmych.
|
_ _
{ Komentarze }
| Brak komentarzy. |
_ _
{ Dodaj komentarz }
| Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze. |
_ _
{ Oceny }
|
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
|
_ _