[ Strona Główna ˇ Galeria ˇ SzukajPaździernika 03 2022 15:41:33 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Deklaracja dostępności
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki religia 2022/2023
Kontakt

_ _
{ Dokumenty }

Statut

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ Stołówka }
Regulamin
Deklaracja
_ _
{ Dla Rodziców }
Infolinia

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Ewa Myszkowiak, tel. 604521364 e-mail: biuro@myszkowiak.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 43
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: JustynaZ
_ _
{ Projekt edukacyjny "Wielojęzyczny Przedszkolak" }
| Grupa Słoneczka z naszego przedszkola bierze udział w projekcie edukacyjnym dla przedszkoli Integracja Polsko-Ukraińska "Wielojęzyczny Przedszkolak". Organizatorem projektu jest Fundacja Dwujęzyczny Przedszkolak. Patronat honorowy nad projektem objęła Pierwsza Dama RP Agata Kornhauser-Duda. Zadania projektowe będą realizowane podczas zajęć języka angielskiego.
|
_ _
{ Inauguracja roku szkolnego 2022/2023 }
| Dnia 1 września odbyło się w naszej szkole uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023. Wszyscy zebrali się na dziedzińcu szkolnym, gdzie przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Wiktoria Kaczor odebrała meldunki od gospodarzy klas. Następnie został odśpiewany hymn państwowy, w trakcie którego miało miejsce wciągnięcie flagi na maszt. Społeczność szkolna na czele z Pocztem Sztandarowym udała się na Mszę Świętą, po czym złożono wieniec przed Pomnikiem Niepodległości. Po powrocie na plac szkolny Burmistrz Frampola Pan Józef Rudy wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Panem Lechem Kaczorem powitali Pana Pawła Kołodzieja, który z dniem 1 września został powołany na stanowisko Dyrektora Szkoły oraz Panią Teresę Moskwę, która objęła funkcję Wicedyrektora Szkoły. Po życzeniach Burmistrza głos zabrał Pan Dyrektor, przywitał się z całą społecznością szkolną oraz podał najważniejsze informacje dotyczące bieżącego roku szkolnego. Uczniowie udali się do klas na spotkanie z wychowawcami, a od jutra odświeżeni po wakacjach i pełni energii rozpoczną przygodę z nauką.
Życzymy powodzenia, pomyślności i sukcesów!
|
_ _
{ Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2022/2023 }
|
Program
Uroczystości Rozpoczęcia Roku Szkolnego 2022/2023
w Samorządowym Zespole Szkolnym we Frampolu
1 września 2022 r.godz. 830 Rozpoczęcie uroczystości na dziedzińcu szkolnym:
  • raporty przewodniczących SU
  • wciągnięcie flagi na maszt
  • hymn państwowy
  • wystąpienie okolicznościowe.
godz. 845 Przemarsz ulicami Frampola i złożenie wieńców przed Pomnikiem w Rynku.

godz. 900 Msza Święta w kościele parafialnym pw. Św. Jana Nepomucena i Matki Bożej Szkaplerznej.

godz. 1000
  • Spotkania uczniów z dyrekcją oraz wychowawcami klas w szkole.
  • Zapalenie zniczy na grobach byłych nauczycieli tutejszej szkoły oraz na mogiłach żołnierskich przez delegacje nauczycieli i uczniów.

Dowozy uczniów w dniu 1 września 2022 r.
Dowozy uczniów od 2 września 2022 r.

|
_ _
{ ZEBRANIE Z RODZICAMI DZIECI PRZEDSZKOLNYCH }
| Szanowni Rodzice dzieci Przedszkola we Frampolu!
Serdecznie zapraszam na spotkanie informacyjno-organizacyjne u progu nowego roku szkolnego 2022/2023, które odbędzie się 29 sierpnia 2022 roku (poniedziałek) o godz. 16.00 w hali widowiskowo- sportowej Samorządowego Zespołu Szkolnego we Frampolu.
|
_ _
{ WYPRAWKA PRZEDSZKOLAKA }
| Wyprawka przedszkolaka

1. Teczka biurowa z gumką
2. Blok rysunkowy biały (A3, A4)
3. Blok techniczny biały (A4, A3)
4. Blok rysunkowy kolorowy (A4, A3)
5. Blok techniczny kolorowy (A4, A3)
6. Kredki ołówkowe "grube" np.: Bambino, temperówka
7. Piórnik na kredki
8. Ołówek, długopis, gumka do ścierania (dla 5-6 latków)
9. Kredki pastele olejne
10. Plastelina duże pudełko(na bieżąco)
11. Klej w sztyfcie (na bieżąco)
12. Nożyczki
13. Farby plakatowe i akwarele, pędzel, ściereczka, pojemniczek na wodę
14. Zeszyt w linie i w kratkę (6-latki)
15. Zeszyt wycinankowy
16. Książeczki do kolorowania ( 3-4 latki)
17. Książeczki ze szlaczkami ( 5-6 latki)
18. Podkładka plastikowa
19. Pojemnik plastikowy lub kartonowy na przybory (w zależności od wyposażenia sali przedszkolnej)
20. Chusteczki higieniczne (mała paczka, duża paczka - pudełko)
21. Chusteczki nawilżane
22. Ciapy, worek
23. Ręcznik do rąk
24. "Zapasowe" ubranie
|
_ _
{ BRAWO ÓSMOKLASIŚCI!!! }
|
Najlepsi w powiecie...
BRAWO ÓSMOKLASIŚCI!!!
WYNIKI EGZAMINU ÓSMOKLASISTY - 2022 r.

Z dumą i przyjemnością informujemy o wynikach egzaminu ósmoklasisty - naszym świeżo upieczonym absolwentom gratulujemy wysokich wyników:

z języka polskiego - śr. wynik 70% - 8 stanin - wynik bardzo wysoki,
z języka angielskiego - śr. wynik 72% - 6 stanin - wynik wyżej średni,
z matematyki - śr. wynik 66% - 7 stanin - wynik wysoki.

Są to najwyższe wyniki z każdego przedmiotu egzaminacyjnego wśród gmin powiatu biłgorajskiego.

Gratulujemy Uczniom, Rodzicom, Dyrekcji i Nauczycielom (A. Maciocha, M. Mielnik-Deryło, B. Portka), którzy przygotowali uczniów do egzaminu.

Jesteśmy z Was dumni!!!

Liczby mówią za siebie.

|
_ _
{ Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022 }
| Za trud, za serce, za uśmiech... - te słowa trafnie oddają nastrój zakończenia roku szkolnego 2021/2022 w naszej szkole. Uroczystość rozpoczęła się od Mszy Świętej. Uczestniczyły w niej władze gminy, nauczyciele, przedstawiciele rodziców i uczniowie. Po powrocie do szkoły Pani Dyrektor Teresa Moskwa powitała zebranych na hali widowiskowo - sportowej. Potem nastąpiło uroczyste pożegnanie ósmoklasistów. Po odśpiewaniu hymnu państwowego i przekazaniu sztandaru Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu młodszym kolegom absolwenci złożyli uroczyste ślubowanie. Pani Dyrektor dokonała podsumowania roku szkolnego i głos zabrał Burmistrz Frampola Pan Józef Rudy, który podziękował Dyrekcji i nauczycielom za rok pracy i życzył wszystkim miłych wakacji. Słowa podziękowań wyraziła też przewodnicząca Rady Rodziców Pani Barbara Ciupa. Następnie uczniowie klas ósmych rozpoczęli akademię uroczystym polonezem, w którym przepięknie tańczyło 38 absolwentów. Po zaśpiewaniu przez uczennice klas VII: Martynę Alterman, Zuzannę Futymę, Weronikę Wach pożegnalnej piosenki konferansjerzy: Katarzyna Wójcik i Jakub Boguszewski prowadzili część artystyczną składającą się z wierszy recytowanych przez Zofię Wójcik i Gabrielę Nizioł, gry Aleksandry Jasińskiej na skrzypcach, piosenki śpiewanej przez Wiktorię Pawlos oraz ze słów podziękowań: za trud, za serce, za uśmiech... wypowiedzianych przez wszystkich absolwentów. Skierowali je do Pań Dyrektorek, nauczycieli, którzy ich uczyli w ostatnim roku albo w klasach młodszych, wszystkich pozostałych pracowników szkoły, rodziców oraz władz gminy. Do serdecznych podziękowań dołączyli kwiaty i czekolady.
Później najlepsi uczniowie szkoły podstawowej odebrali z rąk Pani Dyrektor świadectwa z wyróżnieniem, nagrody i dyplomy. Statuetkę dla Najlepszej Absolwentki Szkoły Podstawowej otrzymała Katarzyna Wójcik z kl. VIII a. Wyróżnieni byli też laureaci i finaliści konkursów na stopniu wojewódzkim: Karol Marek, Katarzyna Wójcik i Maciej Oleszek. Docenieni zostali także uczniowie, którzy aktywnie działali w wolontariacie oraz mieli 100%lub wzorową frekwencję. Rodzice absolwentów o najwyższych średnich ocen otrzymali Listy Gratulacyjne. Pani Dyrektor podziękowała również tym rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w życie szkoły. Ostatnim punktem uroczystości była długo oczekiwana przez wszystkich uczniów chwila - spotkania w salach, gdzie wychowawcy wręczyli świadectwa. Moment ten był dla uczniów początkiem zasłużonego wakacyjnego odpoczynku. Dziękujemy Wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tej uroczystości, a zwłaszcza Rodzicom, Dyrekcji, Księdzu Pawłowi Zubrzyckiemu i wychowawczyniom klas ósmych.
|
_ _
{ Zakończenie roku w przedszkolu }
| Chociaż słońce jasno świeci
Trochę smutne są już dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas
Teraz wakacje czekają nas!


W dniu 23 czerwca 2022 r. w naszym Przedszkolu odbyła się Uroczystość Zakończenia Roku Przedszkolnego oraz pożegnania starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. Dzieci dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Na początku wystąpiły najmłodsze dzieci z grup "Biedroneczki" i "Słoneczka", następnie zaprezentowały się przedszkolaki z grup "Tygryski" oraz "Motylki". Sześciolatki rozpoczęły swój występ od zatańczenia poloneza do muzyki W. Kilara. "Krasnoludki" zaśpiewały wiązankę swoich ulubionych piosenek oraz wierszykami pożegnały Przedszkole. Kolejni absolwenci opuszczają przedszkole, by po wakacjach rozpocząć naukę w klasie pierwszej, życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń oraz bezpiecznych i radosnych wakacji.
|
_ _
{ Terminy rekrutacji do szkół ponadpodstawowych }
| TERMINY REKRUTACJI, O KTÓRYCH WARTO PAMIĘTAĆ:

od 16 maja 2022 r. do 24 czerwca 2022 r. do godz. 15.00
Składanie wniosku wraz z dokumentami o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej.

od 24 czerwca 2022 r. do 14 lipca 2022 r. do godz. 15.00
Uzupełnienie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej o świadectwo ukończenia szkoły podstawowej i zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty. Możliwość zmiany przez kandydata wniosku o przyjęcie z uwagi na zmianę szkoły.

22 lipca 2022 r.
Ogłoszenie listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych do szkoły.

od 22 lipca 2022 r. do 28 lipca 2022 r. do godziny 15.00
Potwierdzenie woli przyjęcia w postaci przedłożenia oryginału świadectwa ukończenia szkoły i oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu zewnętrznego.

29 lipca 2022 r. do godziny 14.00
Ogłoszenie listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.

Po więcej informacji zapraszamy do panelu: Doradztwo.

|
_ _
{ Bezpieczne wakacje - spotkanie ze strażakiem }
| W ramach realizacji cyklu spotkań "Zawody i pasje naszych rodziców" uczniów klasy drugiej odwiedził w szkole 22 czerwca 2022 roku tata Michała Małka. Pan Maciej jest zawodowym strażakiem, gasi pożary, pomaga kotkom zejść z drzew, ratuje ludzi. Należy też do specjalistycznej jednostki nurków. Na zajęcia przybył z wielkim bagażem. Zaprezentował kompletny ekwipunek nurka i pokazał działanie sprzętu, z którego korzysta podczas pracy w wodzie. Dzieci zrozumiały, że praca strażaka-nurka jest bardzo odpowiedzialna, niebezpieczna, wymagająca dużej odwagi i umiejętności pracy w zespole. Pan Maciej dużo uwagi poświęcił również tematyce bezpieczeństwa w czasie wakacji. Podczas spotkania dzieci zapoznały się z zasadami bezpiecznego wypoczynku nad wodą. Z dużym zainteresowaniem słuchały praktycznych rad i wskazówek dotyczących właściwego zachowania się na plaży i podczas kąpieli. Wiedza zdobyta przez drugoklasistów podczas spotkania na pewno przyczyni się do większej odpowiedzialności i rozważnego korzystania z uroków wakacyjnych zabaw nad wodą. To była bardzo pouczająca lekcja!
Dziękujemy tacie Michała za ciekawe zaprezentowanie swojej życiowej pasji i udzielenie rad na bezpieczne wakacje.
|
_ _
{ Śniadaniowy poranek i Dzień Szalonych Fryzur }
| W ostatnim tygodniu przed wakacjami trudno nam skupić się na nauce. Wszyscy czują już powiew lata. Dlatego też Samorząd Uczniowski postanowił urozmaicić ostatnie dni roku szkolnego 2021/2022. We wtorek 21 czerwca nasze myśli ukierunkowaliśmy na zdrowe odżywianie, przygotowując w swoich klasach najważniejszy posiłek dnia - śniadanie. Miała miejsce degustacja zdrowych sałatek i kanapek. Śniadaniowy poranek pod hasłem "Wiem, co jem i jestem zdrowy" dał nam siłę na resztę dnia.
W środę 22 czerwca odbył się Dzień Szalonych Fryzur. Uczniowie przyszli do szkoły z oryginalnymi, pomysłowymi uczesaniami. Został zorganizowany pokaz mody nowych trendów we fryzjerstwie, a jury wyłoniło najlepsze upięcia.
W kategorii klas I-III zwyciężyli: Julia Mazur, Milena Czajka i Gabriela Grabowska.
W kategorii klas IV-VIII z najciekawszymi fryzurami zaprezentowali się: Julia Stachyra, Aleksandra Kurasiewicz, Karolina Małer, Karolina Małyszek i Natalia Myszak.
Wszystkim gratulujemy pomysłów i dziękujemy za udział we wspólnej zabawie!
|
_ _
Strona 2 z 225 < 1 2 3 4 5 > >>