[ Strona Główna ˇ Galeria ˇ FacebookGrudnia 08 2022 03:07:06 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Deklaracja dostępności
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki religia 2022/2023
Kontakt

_ _
{ TEAMS }

TEAMS

_ _
{ Dokumenty }

Statut

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ Stołówka }
Regulamin
Deklaracja
_ _
{ Dla Rodziców }
Infolinia

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Ewa Myszkowiak, tel. 604521364 e-mail: biuro@myszkowiak.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 8
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 43
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: JustynaZ
_ _
{ Sprzątanie Świata 2009 }
|
|
_ _
{ Rozpoczęcie roku szkolnego }
|
Program
Uroczystości Rozpoczęcia Roku Szkolnego 2009/2010
w Samorządowym Zespole Szkolnym i Gimnazjum
we Frampolu


godz. 830 Zbiórka dzieci i młodzieży na dziedzińcu szkolnym:
  • raporty przewodniczących SU,
  • wprowadzenie Sztandaru Szkoły,
  • wciągnięcie flagi na maszt,
  • hymn państwowy,
  • wystąpienie okolicznościowe.
godz. 845 Przemarsz ulicami Frampola i złożenie wieńców przed Pomnikiem Niepodległości na Rynku.
godz. 900 Msza Święta w kościele parafialnym pw. Św. Jana Nepomucena.
godz. 1000
  • Spotkanie z dyrektorem szkoły na holu.
  • Spotkania uczniów z wychowawcami klas.
Plan dowozów
|
_ _
{ Zakończenie roku szkolnego 2008/2009 }
|

|
_ _
{ Poszli w ślady starszych kolegów }
| Nasi najmłodsi piłkarze z rocznika 98 i młodsi powtórzyli sukces z ubiegłego roku klas VI i znaleźli sie w finale wojewódzkim Turnieju im. M. Wielgusa pod patronatem Orange Cup. Po wygraniu eliminacji powiatowych w Czernięcinie oraz zajęciu III miejsca w Tomaszowie Lub. był upragniony awans do finału. Za nim do niego doszło stoczyli zacięty bój w finale okręgowym strzelając bramkę dającą awans równo z gwizdkiem sędziego kończącego mecz eliminacyjny. Finał odbył sie na pięknym obiekcie w Międzyrzeczu Podlaskim, gdzie byliśmy jedyną szkołą z tak małej miejscowości. W grupie walczyliśmy ze Świdnikiem(0:3), Białą Podlaską(2:2) i Chełmem(1:2) tracąc bramkę w otatnich sekundach meczu. Tym razem szczęście było po stronie przeciwników. W ostatecznym rozrachunku zajęliśmy IX miejsce na 16 drużyn. Na sukces zapracowali bramkarze: Mateusz Swatowski, Jakub Dyjach oraz zawodnicy z pola: Konrad Wnuk, Wojciech Branewski, Jakub i Wojciech Gąbka, Paweł Wójcik, Bartłomiej Jasielski, Mateusz Kubina, Karol Saj, Rafał Ruszczak, Patryk Wlizło. Gratulujemy!!!

|
_ _
{ Dzień Dziecka w przedszkolu - "Dzień zabawy i radości" }
| 3 czerwca dla przedszkolaków z grupy 3, 4 latków był bardzo atrakcyjny. Maluszki po raz pierwszy miały okazję pojechać na wycieczkę autobusem szkolnym. Wraz ze swoimi wychowawczyniami (A. Cieszewską i M. Łapińską) oraz delegacjami rodziców odwiedziły salę zabaw "Fiku-Miku" w Biłgoraju. Dzieciaki miały okazję bezpiecznie "poszaleć" ruchowo. Było mnóstwo śmiechu i radości. Wyjazd ten dostarczył każdemu każdemu wielu niezapomnianych wrażeń.

|
_ _
{ Historyczny sukces lekkoatletów }
| Wspaniale spisali się nasi 4-boiści LA, którzy nie tylko powtórzyli sukces z ubiegłego roku, ale zrobili krok naprzód awansując po raz pierwszy w historii szkoły do finału wojewódzkiego. Nim do tego doszło wygrali zawody powiatowe oraz z największą liczbą punktów awansoowali z zawodów rejonowych. Finał odbył się w Lublinie na pierwszologowym stadionie LA przy pięknej pogodzie. Mimo osłabienia (Filip Korgul-wycieczka, Bartek Szabat-kontuzja) powtórzyliśmy wyniki z eliminacji to wystarczyło na zajęcie 12 miejsca. Reprezentacje oprócz w/w stanowili Robert Mazurek, Krystian Kiełbasa, Paweł Sirko, Bartłomiej Ozga i rezerwowi Mateusz Mydlak, Kamil Kubina.
GRATULACJE!!!

|
_ _
{ Pielgrzymka drugoklasistów }
| Dzieci, które w tym roku przyjęły I Komunię św.w naszej parafii, udały się tradycyjnie z dziękczynną pielgrzymką do sanktuarium w Krasnobrodzie. Uczestniczyły tam we Mszy św., do której przygotowały pięknie oprawę liturgiczną. Mszę św. odprawił nasz wikariusz ks. Mariusz Pastuszak. Następnie przeszły drogą krzyżową, zwiedziły miejscowe muzeum i odwiedziły kapliczkę na wodzie. Niestety z powodu chwilowego deszczu nie mogły dojść do kapliczki św. Rocha. Kolejnym punktem było zwiedzanie barokowego kościółka w Zwierzyńcu. Był czas na lody i pamiątki. Droga upłynęła ze śpiewem na ustach, a wszystko na chwałę Pana.

|
_ _
{ Nasi laureaci }
| W tym roku udało się powtórzyć sukces - znów mamy Laureatów Konkursu Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła. Po ostatnich diecezjalnych zmaganiach dwoje (z grupy 5 naszych finalistów, co już jest dużym osiągnięciem) uzyskało tytuł laureata konkursu. Są to uczniowie z klas VI: Anna Tchórzewska i Filip Korgul.
Główną nagrodą za ich wysiłek była 3-dniowa pielgrzymka śladami Jana Pawła II ufundowana przez Kurię Biskupią dla wszystkich laureatów ze szkół podstawowych i gimnazjów. Ania i Filip pojechali razem z p. Joanną Korgul, która przygotowywała ich do konkursu.
Wycieczka była bardzo miłą formą nagrody. Był czas na modlitwę, zabawę, obcowanie z piękną przyrodą - przygód nie brakowało!
Gratulujemy laureatom, a także finalistom! Życzymy dalszych sukcesów!

|
_ _
{ VIII Gminny Konkurs Ortograficzny }
| 29 maja 2009 r. w naszej szkole odbył się VIII Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III. Przygotowały go panie Janina Mydlak i Barbara Pyzik. W tym roku do konkursu przystąpiło 18 uczniów ze szkół w gminie Frampol. Uczestniczy musieli wykazać się umiejętnością bezbłędnego pisania dyktanda, znajomością zasad ortograficznych oraz wiadomościami z zakresu gramatyki języka polskiego. Laureatami tegorocznej edycji konkursu zostali: Agnieszka Małyszek, Kamila Rapa i Jacek Łoziński ze Szkoły Podstawowej w Woli Radzieckiej, Marzena Kubina ze Szkoły Podstawowej w Radzięcinie, Dominika Kość i Izabela Chwiejda ze Szkoły Podstawowej w Teodorówce oraz Aleksandra Mydlak, Piotr Wójcik i Anna Kubina z naszej szkoły.
G R A T U L U J E M Y ! ! !
|
_ _
{ "Kwiaty dla Mamy" }
| W tym roku Dzień Mamy obchodziliśmy w naszym przedszkolu 28 maja. Dzieci przygotowały dla swoich ukochanych Mam wspaniałe przedstawieni. Śpiewały piosenki, recytowały wierszyki i tańczyły. Każda z trzech grup przedszkolaków przygotowała osobne niespodzianki - własnoręcznie wykonane kwiaty.
Mamusie uczestnicząc w imprezie nie szczędziły braw. Były uśmiechnięte i wzruszone.

|
_ _
{ "Kocham Cię, Mamo" }
| Święto Matki jest dniem szczególnym dla każdego człowieka. Uczniowie klasy II uczcili je w szczególny sposób. 26 maja 2009 r. zaprosili do szkoły swoje mamy i zaprezentowali im przedstawienie pt. "Kocham Cię, Mamo" przygotowane pod okiem wychowawczyni Barbary Pyzik. Drugoklasiści recytowali wiersze, śpiewali piosenki, tańczyli oraz wcielili się w role swoich mam podczas występu w scenkach rodzajowych. Nie zabrakło też własnoręcznie wykonanych upominków - bukietów kwiatów i słoneczek. Po przedstawieniu rodzice spotkali się ze swoimi milusińskimi w sali, gdzie czekał na nich poczęstunek przygotowany przez dzieci.
Wzruszone mamy podziękowały słodyczami swoim pociechom za trud włożony w przygotowanie przedstawienia i pogratulowały wspaniałego występu.

|
_ _
Strona 217 z 229 << < 214 215 216 217 218 219 220 > >>