[ Strona Główna ˇ Galeria ˇ SzukajSierpnia 15 2022 11:10:25 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Deklaracja dostępności
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki religia 2022/2023
Kontakt

_ _
{ Przedszkole }
Słoneczka

Tygryski

Biedronki

Motylki

Krasnoludki

_ _
{ NAUKA ZDALNA }

TEAMS

Kształcenie na odległość - poradnik

Ochrona danych osobowych a zdalne nauczanie - poradnik uodo

Poradnik - nauczyciele, dyrektorzy

_ _
{ Dla Uczniów }
e-nauczanie
Pasma edukacyjne
ZDALNE LEKCJE

Zadania dla klasy VIII

MEN
OKE Kraków

_ _
{ Dla Rodziców }
Infolinia

_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Ewa Myszkowiak, tel. 604521364 e-mail: biuro@myszkowiak.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }

Statut

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 43
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: JustynaZ
_ _
{ BIP }
_ _
{ Andrzejki 2008 }
| W czwartkowy wieczór rozbrzmiewała w naszej szkole głośna muzyka. Uczniowie bawili się bowiem na zabawie andrzejkowej. Uśmiechnięci, w dobrych nastrojach, wszyscy popisywali się swoimi umiejętnościami tanecznymi w rytm dyskotekowych przebojów. Jak na andrzejki przystało można była poznać tajemnicę swojej przyszłości, korzystając z przygotowanych przez Samorząd Uczniowski różnorodnych wróżb i przepowiedni.

|
_ _
{ Teatrzyk ekologiczny }
| Uczniowie klasy III od października 2008 r. uczęszczają na zajęcia koła teatralnego dzięki funduszom pozyskanym z Programu Wsparcia Obszarów Wiejskich. W ramach pracy koła dzieci pod kierunkiem p. Grażyny Paprockiej przygotowały przedstawienie o tematyce ekologicznej pt. "Goście z Marsa". 21 listopada 2008 r.młodzi aktorzy zaprezentowali go kolegom i koleżankom z naszej szkoły. Przybliżyli wszystkim treści ekologiczne dotyczące przyszłości naszej planety.

|
_ _
{ WARKA 2008 }
| Justyna Branewska ucz. kl. VI zajęła I miejsce w eliminacjach do Finału IX Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni – Piosenki Patriotycznej – Ludowej i Tańca Ludowego Warka 2009, które odbyły się 22 listopada 2008 r. w Muzeum Kazimierza Pułaskiego w Warce. Jury Festiwalu zakwalifikowało Justynę do Finału, który odbędzie się 25 kwietnia 2009 r. w Warce. Uczennica pod kierunkiem p. Marty Hetman wykonała 2 pieśni: „Jeszcze jeden mazur dzisiaj” i „Pytasz mnie…o Polskę”, a wzruszyła publiczność festiwalową, wykonawców i jury pieśnią „Nie lękajcie się” – tak mocno związaną z Ojcem Świętym Janem Pawłem II.

|
_ _
{ Jak tu prawdę o Polsce powiedzieć... }
|
|
_ _
{ 90 Rocznica Odzyskania Niepodległości }
|
Program gminnych obchodów Narodowego Święta Niepodległości
we Frampolu w dniu 11 listopada 2008 r.
 • godz. 1130 - Rozpoczęcie uroczystości na dziedzińcu szkolnym:

   - meldunki uczniów,

   - odegranie hymnu narodowego i uroczyste podniesienie flagi państwowej na maszt,

   - wystąpienie Dyrektora Samorządowego Zespołu Szkolnego we Frampolu.

 • godz. 1145 - Przemarsz uczestników uroczystości ulicami miasta, zaciągnięcie przez harcerzy wart przy Pomniku Niepodległości na Rynku, złożenie wieńców przez delegacje miejscowych szkół, instytucji, stowarzyszeń.

 • godz. 1200 - Uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny w Kościele Parafialnym p/w św. Jana Nepomucena we Frampolu.


 • godz. 1310 - Okolicznościowy montaż słowno – muzyczny pt. „Jak tu prawdę o Polsce powiedzieć..” w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu (sala Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury).


 • |
  _ _
  { Festiwal Pieśni Patriotycznej i Legionowej Biłgoraj 2008 }
  | 7 listopada 2008r. odbył się XIII Festiwal Pieśni Patriotycznej i Legionowej Biłgoraj 2008, pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty i Starosty Biłgorajskiego. Naszą szkołę reprezentował Zespół wokalny, jak również solistka Justyna Branewska. Uczniów przygotowała p. Marta Hetman. Ponadto już po raz drugi Zespół wokalny został zaproszony do oprawy muzycznej Mszy Świętej, odprawionej w intencji Ojczyzny, rozpoczynającej festiwal. Zespół wykonywał pieśni w Kościele Św. Jerzego w Biłgoraju.

  |
  _ _
  { Gminne Prezentacje Ekologiczne }
  | 28 października 2008r. odbyły się Gminne Prezentacje Ekologiczne. Wzięli w nich udział uczniowie ze szkół podstawowych całej gminy. Naszą szkołę zaprezentowali uczniowie, osiągając znaczące sukcesy. Justyna Branewska zajęła I miejsce w Konkursie Piosenki Ekologicznej w kategorii kl. IV - VI, a w Konkursie plastycznym nt. "Jesień w krajobrazie najbliższej okolicy" I miejsce zajęła Karolina Grzywna, III miejsce - Aleksandra Stańczyk, a wyróżnienie - Filip Korgul.
  Uczniów przygotowała p. Marta Hetman.
  |
  _ _
  { Warty na grobach żołnierskich }
  | 1 i 2 listopada harcerze z Drużyny Harcerskiej działającej w naszej szkole nie zapomnieli o żołnierzach poległych za Ojczyznę. Wspólnie z harcerzami z Drużyny Harcerskiej działającej przy Gimnazjum we Frampolu zaciągnęli honorowe warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Wartę pełnili w czasie mszy św. odprawianej w kaplicy na cmentarzu parafialnym. Z naszej drużyny warty honorowe pełnili: Wojciech Branewski, Mateusz Dmiterek, Lukasz Wawszczak, Karol Kalisz, Dominika Zych, Anna Tchórzewska, Dominika Polak, Justyna Branewska, Aleksandra Maciąg.

  |
  _ _
  { Konkurs Wiedzy Historycznej }
  | 29 października odbył się w naszej szkole Konkurs Wiedzy Historycznej. Celem konkursu było rozwijanie i pogłębianie zainteresowań przeszłością, umacnianie postaw patriotycznych i obywatelskich oraz motywowanie uczniów do samodzielnego pogłębiania wiedzy z historii i sztuki.
  Do konkursu przystąpiło 13 uczniów z klas V i VI.
  I miejsce w konkursie zajęła Sabina Rybak z kl. VIb, II miejsce Anna Tchórzewska z kl. VIa, III miejsce Bartłomiej Szabat z kl. VIb i Gabriela Sitarz z kl. Vb

  Zwycięzcom gratulujemy.

  |
  _ _
  { Lasy Janowskie }
  | Dnia 28.10.2008r.uczniowie uczestniczący w Spotkaniach ekologicznych pod hasłem „W zgodzie z naturą” byli na wycieczce dydaktyczno- krajoznawczej w parku krajobrazowym „Lasy Janowskie”. Zwiedzili wystawę przyrodniczą w Ośrodku Edukacyjnym Nadleśnictwa Janów Lubelski. Następnie w pięknie położonej wśród lasów wsi Momoty zwiedzili zabytkowy drewniany kościółek.
  Zbudował go ówczesny proboszcz ks. Kazimierz Pinciurek i przyozdobił własnoręcznie wykonanymi płaskorzeźbami. Z Momot uczestnicy wycieczki przejechali do niewielkiej wsi Szklarnia, gdzie zwiedzili hodowlę konika biłgorajskiego wywodzącego się od dzikiego konia leśnego tarpana. Niektórzy uczniowie podziwiali koniki z wieży widokowej ustawionej obok wybiegu.
  Następnie uczniowie odpoczęli i posilili się kiełbaską z ogniska.
  Największą atrakcją była przejażdżka samochodem terenowym wśród leśnych
  bezdroży i bagien lasów janowskich.
  Ostatnim punktem wycieczki było zwiedzanie Porytowego Wzgórza, miejsca największej na ziemiach polskich bitwy partyzanckiej w czasie II wojny światowej. To historyczne wydarzenie upamiętnia pomnik ku czci poległych partyzantów i otaczający go cmentarz.
  Wszyscy wrócili z wycieczki zadowoleni. Zdobyte wiadomości znacznie poszerzyły wiedzę uczniów z przyrody i historii regionu lubelskiego.
  |
  _ _
  { Wycieczka do Zwierzyńca i Guciowa }
  | 16.10. 2008r. uczniowie klasy IV, V a i VI b uczestniczyli w zajęciach ekologicznych na terenie Roztoczańskiego Parku Narodowego. Zwiedzili wystawy przyrodnicze i oglądali film na temat fauny i flory Roztocza w Ośrodku Edukacyjno- Muzealnym w Zwierzyńcu. Następnie udali się na ścieżkę dydaktyczną w rezerwacie ścisłym Bukowa Góra. Poznali różne typy lasów (bór sosnowy, bór jodłowy, buczynę karpacką), rozpoznawali pospolite i rzadkie gatunki roślin .Zwiedzili również kościółek na wodzie, otaczający go park oraz cmentarz z okresu II wojny światowej we wsi Sochy.
  Kolejnym etapem programu było zwiedzanie zagrody chłopskiej we wsi Guciów. Uczniowie zobaczyli jak żyli mieszkańcy wsi 100 lat temu. Oglądali dawne meble oraz narzędzia rolnicze.
  Zmęczeni uczniowie odpoczęli w restauracji Młyn posilając się smaczną pizzą
  Mimo padającego deszczu dobry humor nie opuszczał uczestników wycieczki.
  Wszyscy wrócili zadowoleni z bagażem niezapomnianych wrażeń z pobytu na Roztoczu.
  Na lekcji przyrody wypełnili kartę pracy: Osobliwości przyrodnicze fauny i flory Roztocza, aby usystematyzować i utrwalić wiadomości zdobyte podczas zajęć terenowych.
  |
  _ _
  Strona 217 z 224 << < 214 215 216 217 218 219 220 > >>