[ Strona Główna ˇ Galeria ˇ SzukajSierpnia 15 2022 12:00:30 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Deklaracja dostępności
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki religia 2022/2023
Kontakt

_ _
{ Przedszkole }
Słoneczka

Tygryski

Biedronki

Motylki

Krasnoludki

_ _
{ NAUKA ZDALNA }

TEAMS

Kształcenie na odległość - poradnik

Ochrona danych osobowych a zdalne nauczanie - poradnik uodo

Poradnik - nauczyciele, dyrektorzy

_ _
{ Dla Uczniów }
e-nauczanie
Pasma edukacyjne
ZDALNE LEKCJE

Zadania dla klasy VIII

MEN
OKE Kraków

_ _
{ Dla Rodziców }
Infolinia

_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Ewa Myszkowiak, tel. 604521364 e-mail: biuro@myszkowiak.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }

Statut

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 43
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: JustynaZ
_ _
{ BIP }
_ _
{ IV Gminne Prezentacje Taneczne }
| 8 czerwca 20084r. w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury we Frampolu odbyły sięIV Gminne Prezentacje Taneczne. Naszą szkołę reprezentował Zespół taneczny, w składzie: Anna Wańczyk, Kamil Ruszczak, Karolina Grzywna, Filip Korgul, Gabriela Sarzyńska, Bartłomiej Ozga, Anna Tchórzewska, Bartłomiej Szabat, Joanna Trepiak i Mateusz Mydlak Ponadto koncert uświetniła również Justyna Branewska, wykonując repertuar wokalny. Uczniów przygotowała p. Marta Hetman.
Podczas imprezy został rozstrzygnięty Konkurs na Plakat: „Jak dobrze być zdrowym” zorganizowany przez Miejska komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i MGOK we Frampolu.
I tak zwycięzcami zostały:
w kategorii klas III – IV:
- I miejsce – Gabriela Sitarz – kl. IV b,
- II miejsce – Dominika Zych – kl. IV b,
- III miejsce – Aleksandra Stańczyk – kl. IIIa.

Wyróżnienia otrzymały:
Kornelia Podymna i Marlena Zdunek z kl. III a.
Natomiast w kategorii klas V- VI:
- I miejsce – Natalia Dyjach – kl. VI b,
- II miejsce – Paulina Radomska – kl. VI a,
- III miejsce – Róża Małek – kl. VI a.

Do konkursu plastycznego uczennice przygotowały: p. Marta Hetman i p. Grażyna Paprocka.

|
_ _
{ Dzień Dziecka 2008 }
|
|
_ _
{ Szkolenie drużyny sanitarnej }
| Spośród członków Szkolnego Koła PCK została wyłoniona drużyna sanitarna. Należą do niej członkowie z klas V. 3 czerwca zostali oni przeszkoleni przez higienistkę szkolną z zakresu udzielania pierwszej pomocy i bandażownictwa. Wszyscy z wielkim przejęciem uczyli się różnych sposobów bandażowania i udzielania pierwszej pomocy. Radzili sobie świetnie i na pewno zdobyte umiejętności będą im pomocne w życiu.

|
_ _
{ "Gorączka Złota 2008" }
| W maju w ramach akcji "Gorączka złota 2008" Szkolne Koło PCK przeprowadziło na terenie szkoły zbiórkę monet 1,2 i 5 groszowych . W tym roku zebraliśmy 7,5 kg "złotych" monet. Najwięcej, bo 1 kg zebrała Aneta Woźnica, II miejsce zajęła Iwona Leszczyńska, a III miejsce - Rafał Odrzywolski. Zabrane pieniądze zostały przekazane do Zarządu Powiatowego PCK w Biłgoraju z przeznaczeniem na dofinansowanie wypoczynku letniego dla dzieci z rodzin ubogich naszego rejonu. Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji! |
_ _
{ Dzień Mamy w "zerówce" }
|
30 maja 2008 roku w "zerówce" odbyła się uroczystość Dnia Matki. Dzieci przygotowały pod kierunkiem p. A. Cieszewskiej bogaty program artystyczny. Dzieci pięknie recytowały wiersze i śpiewały okolicznościowe piosenki, prezentowały inscenizację słowno-muzyczną pt: "Wszystko dla Mamy". Na zakończenie uroczystości dzieci wręczyły swoim mamom własnoręcznie wykonane upominki "Obrazek z kwiatkiem". Był też słodki poczęstunek. Mamusie były wzruszone, uśmiechnięte, a występ swoich pociech nagrodziły gromkimi brawami.
|
_ _
{ Mistrz ortografii }
| 28.05.2088r. Gabriela Sitarz z klasy IVb zdobyła tytuł Międzyszkolnego Mistrza Ortografii klas czwartych w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym, który odbył się w Korytkowie Małym |
_ _
{ Konkurs plastyczny "Mój przyjaciel prąd" }
| Kornelia Podymna uczennica klasy IIIa zajęła II miejsce w Konkursie Plastycznym "Mój przyjaciel prąd" zorganizowanym przez Zamojską Korporację Energetyczną, a Aleksandra Stańczyk również z klasy IIIa otrzymała wyróżnienie.W konkursie brało udział około 2000 uczniów szkół podstawowych z terenu funkcjonowania ZKE. Dzięki odniesionym sukcesom uczennice w dniu 20 maja 2008 r. uczestniczyły w wycieczce do Zamościa, która rozpoczęła się od uroczystego spotkania w ZKE. Podczas spotkania zostały wręczone nagrody i wyróżnienia. Następnie uczestnicy konkursu zwiedzili najciekawsze i najpiękniejsze zakątki Zamościa.

|
_ _
{ UWAGA RODZICE! }
| Ważna informacja dla rodziców: ogólnopolska akcja strajkowa nauczycieli - 27 maja 2008 r.

W dniu 27 maja b.r. nauczyciele naszej placówki przystępują do ogólnopolskiej akcji strajkowej.

Placówka w tym dniu nie będzie prowadziła zajęć dydaktycznych, natomiast zagwarantuje wszystkim dzieciom pełne bezpieczeństwo oraz zapewni należytą opiekę w trakcie trwania akcji protestacyjnej.
|
_ _
{ Dzień Regionalny }
| 19 maja 2008 r. po raz czwarty odbył sie w naszej szkole Dzień Regionalny. Składał się z dwóch części. Na wstępie zaprezentował się zespół wokalny "Tańczące nutki", który przedstawił ludowe piosenki najbliższego regionu. Następnie młodzież szkolna podziwiała zmagania konkursowe uczniów klas I-III w Turnieju Wiedzy o Frampolu.Doskonałą znajomością historii i współczesności "małej Ojczyzny" wykazali się Kornelia Podymna z klasy IIIa i Mateusz Kubina z klasy III b, którzy zajęli exe quo I miejsce. II miejsce zajął Wojciech Grzywna z klasy II, a III Bartłomiej Jarosz z klasy IIIb.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!
|
_ _
{ Dzień Patrona Szkoły }
| 19 maja 2008 roku odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia uświetniająca obchody Dnia Patrona Szkoły - Józefa Piłsudskiego. Biografię i zasługi Marszałka zaprezentowały uczennice klas szóstych Klaudia Jasielska i Róża Małek. Montaż słowno-muzyczny pod hasłem "Dał Polsce wolność, granice, moc i szacunek" przygotowali uczniowie klas IV-VI. Uroczystą akademię uświetnił występ zespołu "Tańczące Nutki". |
_ _
{ Sukces Justynki }
| Justyna Branewska - uczennica klasy Va, zajęła II miejsce na XXVIII Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Biłgoraj 2008. Solistka pod kierunkiem p. Marty Hetman reprezentowała Szkołę Podstawową im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu i Miejsko Gminny Ośrodek Kultury. Festiwal miał miejsce w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju, dnia 16 maja 2008r.
G r a t u l u j e m y ! ! !|
_ _
Strona 219 z 224 << < 216 217 218 219 220 221 222 > >>