[ Strona Główna ˇ Galeria ˇ SzukajPaździernika 03 2022 15:43:01 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Deklaracja dostępności
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki religia 2022/2023
Kontakt

_ _
{ Dokumenty }

Statut

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ Stołówka }
Regulamin
Deklaracja
_ _
{ Dla Rodziców }
Infolinia

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Ewa Myszkowiak, tel. 604521364 e-mail: biuro@myszkowiak.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 43
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: JustynaZ
_ _
{ Rok szkolny 2008/2009 rozpoczęty!!! }
|
|
_ _
{ Rok szkolny 2008/2009 }
|
Program
Uroczystości Rozpoczęcia Roku Szkolnego 2008/2009
w Samorządowym Zespole Szkolnym
oraz Gimnazjum we Frampolu

godz. 830 Rozpoczęcie uroczystości na dziedzińcu szkolnym:
                - raporty przewodniczących SU
                - wciągnięcie flagi na maszt
                - hymn państwowy
                - wystąpienie okolicznościowe


godz. 845 Przemarsz ulicami Frampola i złożenie wieńców przed Pomnikiem
                Niepodległości na Rynku

godz. 900 Msza św. w kościele parafialnym pw. Św. Jana Nepomucena

godz. 1000
                - Zapalenie zniczy na grobach byłych nauczycieli tutejszej szkoły 
                  oraz na mogiłach żołnierskich przez delegacje nauczycieli i uczniów
                - Spotkania uczniów z wychowawcami klas w szkole.

|
_ _
{ Zakończenie roku szkolnego 2007/2008 }
|
|
_ _
{ Wycieczka do Lublina }
| 6 czerwca 2008 r. uczniowie klas I - III wyjechali na wycieczkę do Lublina. Najpierw dzieci zwiedziły Podziemną Trasę na Starym Mieście. Podczas spaceru lubelskimi podziemiami poznały najważniejsze dla miasta wydarzenia i legendy. Następnie w świat fantazji przeniósł dzieci spektakl pt. "Piotruś Pan", który obejrzały w Teatrze im. H. Ch. Andersena. Dla wielu był to pierwszy a zarazem niesamowity kontakt z teatrem. Wspaniała gra aktorów, piękne stroje oraz żywa i dynamiczna fabuła zachwyciła młodych widzów. Wielką atrakcją był także godzinny pobyt w Parku Fantasy. Najwięcej przyjemności dostarczyła dzieciom "kąpiel" w basenie z piłeczkami i rożnorodne zjeżdżalnie. Niektórzy próbowali swoich sił w grach komputerowych. Miłe wrażenia z Lublina na długo zostaną w pamięci uczestników wycieczki. |
_ _
{ IV Gminne Prezentacje Taneczne }
| 8 czerwca 20084r. w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury we Frampolu odbyły sięIV Gminne Prezentacje Taneczne. Naszą szkołę reprezentował Zespół taneczny, w składzie: Anna Wańczyk, Kamil Ruszczak, Karolina Grzywna, Filip Korgul, Gabriela Sarzyńska, Bartłomiej Ozga, Anna Tchórzewska, Bartłomiej Szabat, Joanna Trepiak i Mateusz Mydlak Ponadto koncert uświetniła również Justyna Branewska, wykonując repertuar wokalny. Uczniów przygotowała p. Marta Hetman.
Podczas imprezy został rozstrzygnięty Konkurs na Plakat: „Jak dobrze być zdrowym” zorganizowany przez Miejska komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i MGOK we Frampolu.
I tak zwycięzcami zostały:
w kategorii klas III – IV:
- I miejsce – Gabriela Sitarz – kl. IV b,
- II miejsce – Dominika Zych – kl. IV b,
- III miejsce – Aleksandra Stańczyk – kl. IIIa.

Wyróżnienia otrzymały:
Kornelia Podymna i Marlena Zdunek z kl. III a.
Natomiast w kategorii klas V- VI:
- I miejsce – Natalia Dyjach – kl. VI b,
- II miejsce – Paulina Radomska – kl. VI a,
- III miejsce – Róża Małek – kl. VI a.

Do konkursu plastycznego uczennice przygotowały: p. Marta Hetman i p. Grażyna Paprocka.

|
_ _
{ Dzień Dziecka 2008 }
|
|
_ _
{ Szkolenie drużyny sanitarnej }
| Spośród członków Szkolnego Koła PCK została wyłoniona drużyna sanitarna. Należą do niej członkowie z klas V. 3 czerwca zostali oni przeszkoleni przez higienistkę szkolną z zakresu udzielania pierwszej pomocy i bandażownictwa. Wszyscy z wielkim przejęciem uczyli się różnych sposobów bandażowania i udzielania pierwszej pomocy. Radzili sobie świetnie i na pewno zdobyte umiejętności będą im pomocne w życiu.

|
_ _
{ "Gorączka Złota 2008" }
| W maju w ramach akcji "Gorączka złota 2008" Szkolne Koło PCK przeprowadziło na terenie szkoły zbiórkę monet 1,2 i 5 groszowych . W tym roku zebraliśmy 7,5 kg "złotych" monet. Najwięcej, bo 1 kg zebrała Aneta Woźnica, II miejsce zajęła Iwona Leszczyńska, a III miejsce - Rafał Odrzywolski. Zabrane pieniądze zostały przekazane do Zarządu Powiatowego PCK w Biłgoraju z przeznaczeniem na dofinansowanie wypoczynku letniego dla dzieci z rodzin ubogich naszego rejonu. Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji! |
_ _
{ Dzień Mamy w "zerówce" }
|
30 maja 2008 roku w "zerówce" odbyła się uroczystość Dnia Matki. Dzieci przygotowały pod kierunkiem p. A. Cieszewskiej bogaty program artystyczny. Dzieci pięknie recytowały wiersze i śpiewały okolicznościowe piosenki, prezentowały inscenizację słowno-muzyczną pt: "Wszystko dla Mamy". Na zakończenie uroczystości dzieci wręczyły swoim mamom własnoręcznie wykonane upominki "Obrazek z kwiatkiem". Był też słodki poczęstunek. Mamusie były wzruszone, uśmiechnięte, a występ swoich pociech nagrodziły gromkimi brawami.
|
_ _
{ Mistrz ortografii }
| 28.05.2088r. Gabriela Sitarz z klasy IVb zdobyła tytuł Międzyszkolnego Mistrza Ortografii klas czwartych w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym, który odbył się w Korytkowie Małym |
_ _
{ Konkurs plastyczny "Mój przyjaciel prąd" }
| Kornelia Podymna uczennica klasy IIIa zajęła II miejsce w Konkursie Plastycznym "Mój przyjaciel prąd" zorganizowanym przez Zamojską Korporację Energetyczną, a Aleksandra Stańczyk również z klasy IIIa otrzymała wyróżnienie.W konkursie brało udział około 2000 uczniów szkół podstawowych z terenu funkcjonowania ZKE. Dzięki odniesionym sukcesom uczennice w dniu 20 maja 2008 r. uczestniczyły w wycieczce do Zamościa, która rozpoczęła się od uroczystego spotkania w ZKE. Podczas spotkania zostały wręczone nagrody i wyróżnienia. Następnie uczestnicy konkursu zwiedzili najciekawsze i najpiękniejsze zakątki Zamościa.

|
_ _
Strona 220 z 225 << < 217 218 219 220 221 222 223 > >>