[ Strona Główna ˇ Galeria ˇ SzukajSierpnia 15 2022 11:42:15 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Deklaracja dostępności
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki religia 2022/2023
Kontakt

_ _
{ Przedszkole }
Słoneczka

Tygryski

Biedronki

Motylki

Krasnoludki

_ _
{ NAUKA ZDALNA }

TEAMS

Kształcenie na odległość - poradnik

Ochrona danych osobowych a zdalne nauczanie - poradnik uodo

Poradnik - nauczyciele, dyrektorzy

_ _
{ Dla Uczniów }
e-nauczanie
Pasma edukacyjne
ZDALNE LEKCJE

Zadania dla klasy VIII

MEN
OKE Kraków

_ _
{ Dla Rodziców }
Infolinia

_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Ewa Myszkowiak, tel. 604521364 e-mail: biuro@myszkowiak.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }

Statut

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 43
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: JustynaZ
_ _
{ BIP }
_ _
{ Tydzień Zdrowia }
| Tydzień Zdrowia w naszej szkole nosił hasło "Żyjmy zdrowo i bezpiecznie". Impreza swym zasięgiem obejmowała dzieci klas IV-VI i trwała od 7.04. do 11.04.2008 r. W tym czasie przeprowadzona została pogadanka higienistki szkolnej z uczniami klas V i VI na temat higieny okresu dojrzewania oraz pogadanka przedstawiciela Zamojskiej Korporacji Energetycznej - "Bezpiecznie z prądem". Została zorganizowana wystawa prac plastycznych uczniów związanych z tematem imprezy. W klasie VI odbyły się warsztaty z p. psycholog. Finałowym punktem był Konkurs Wiedzy o Zdrowym Stylu Życia przeznaczony dla chętnych uczniów z klas IV-VI. I miejsce zajęły w nim: Justyna Branewska i Sabina Rybak; II miejsce - Aleksandra Korczak i III miejsce - Anna Wańczyk, Filip Korgul i Jakub Kusz. Uczniowie ci otrzymali nagrody. Gratulujemy!!!|
_ _
{ "W klasie z Jasiem" }
| Uczniowie klasy pierwszej 18 kwietnia 2008 r. zaprezentowali sześciolatkom, uczniom klas II i III oraz rodzicom przedstawienie pt. "W klasie z Jasiem", którego bohaterem był chłopiec chory na astmę oskrzelową. Pierwszoklasiści w ten sposób podsumowali zajęcia podczas których poznawali objawy choroby i sposoby zapobiegania jej nasileniom oraz uczyli się tolerancji w stosunku do chorych dzieci i dorosłych. Wszystkie podejmowane działania odbywały się w ramach programu "Wolność oddechu. Zapobiegaj Astmie".

|
_ _
{ Galeria Gabrysi Sitarz }
|
|
_ _
{ Sprawdzian szóstoklasistów }
| "Jasne jak słońce" - taki tytuł nosi zestaw zadań rozwiązywanych we wtorek podczas sprawdzianu przez uczniów szóstych klas szkół podstawowych w całej Polsce.

W zestawie było 25 zadań. 20 z nich to zadania zamknięte - należało wskazać prawidłową odpowiedź spośród kilku podanych. Zadania odnosiły się m.in. do cytowanych tekstów: popularnonaukowego i wiersza Joanny Kulmowej "Słońce i sosny". Piszący sprawdzian musieli się wykazać także np. umiejętnościami odczytywania danych z tabeli, porównywania liczb, obliczania wielokrotności liczb i dokonywania działań na ułamkach.

W zestawie były również zadania otwarte - uczeń musiał sam napisać odpowiedź na zadane pytanie, np. obliczyć długość rzucanego cienia. Szóstoklasiści musieli też napisać dwa teksy własne: na podstawie mapy pogody napisać notatkę o przewidywalnej pogodzie oraz wypracowanie o miejscu, które uważają za wyjątkowe.

Sprawdzian, zwany kompetencyjnym lub ponadprzedmiotowym, ma kontrolować nie tylko wiedzę ucznia, ale i jego umiejętności. Ma ocenić, w jakim stopniu opanował on czytanie, pisanie, rozumowanie, korzystanie z informacji i wykorzystywanie wiedzy w praktyce, w tym liczenie.

Informacje o wynikach tegorocznego sprawdzianu uczniowie otrzymają pod koniec maja. Umieszczone będą one także na specjalnych zaświadczeniach wydawanych przez CKE, które szóstoklasiści otrzymają na koniec roku szkolnego wraz ze świadectwami.

Arkusz testu rozwiązywanego przez szóstoklasistów wraz z odpowiedziami jest dostępny na stronie internetowej Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie.

|
_ _
{ Wolność Oddechu - Zapobiegaj Astmie }
| Wolność Oddechu - Zapobiegaj Astmie to tytuł programu edukacyjnego realizowanego w naszej szkole. Jego inicjatorem jest Państwowa Inspekcja Sanitarna we współpracy z Polskim Towarzystwem Alergologicznym i Polskim Towarzystwem Oświaty Zdrowotnej. W ramach realizacji programu pierwszoklasiści poznawali podstawowe pojęcia związane astmą, jej objawy i sposoby łagodzenia nasilających się duszności. W marcu poznali ciekawą przygodę chłopca opisaną w książeczce pt. "W klasie z Jasiem" Małgorzaty Strzałkowskiej, przystąpili także do konkursu plastycznego ilustrującego chłopca chorego na astmę. Najciekawsze prace wykonali: Arkadiusz Białas, Aleksandra Wnuk, Aneta Woźnica i Maja Mydlak. Uczniowie ci otrzymali nagrody - mydełka- ufundowane przez autorów programu. Teraz pierwszoklasiści przygotowują inscenizację na podstawie książeczki. Wkrótce zaprezentują ją swoim koleżankom i kolegom.

|
_ _
{ ROCZNICA }
| To już 3 lata minęły od śmierci naszego kochanego Ojca Świętego Jana Pawła II.
2 kwietnia wszyscy jednoczyliśmy się we wspólnej modlitwie dziękując Bogu za dar Jego osoby i prosząc o rychłą beatyfikację. Wyrazem naszej pamięci była również okolicznościowa gazetka, kwiaty i zapalony symboliczny znicz.


|
_ _
{ Spotkanie z ornitologiem }
| 27.03.2008 roku uczniowie klas IV - VI naszej szkoły spotkali się z przedstawicielem Lubelskiego Towarzystwa Ornitologicznego.
Celem spotkania było poszerzenie wiadomości uczniów na temat pospolitych i rzadkich gatunków ptaków występujących w lasach naszej najbliższej okolicy. Spotkanie składało się z dwóch części:
- prezentacja na temat "Ptaki dziuplaki",
- wykonanie przez uczniów budek lęgowych dla ptaków.
Uczniowie wysłuchali prelekcji, a następnie na podstawie fotografii rozpoznawali i opisywali środowisko ich życia.
Największe zainteresowanie wzbudziło budowanie budek lęgowych dla ptaków. Uczniowie pracowali w grupach i sami montowali budki z gotowych elementów.
Budki zostaną zawieszone w pobliżu lasu, a uczniowie będą obserwować czy zagnieździły się w nich ptaki.
Spotkanie z ornitologiem rozbudziło zainteresowanie przyrodą i uwrażliwiło dzieci na piękno natury.
Projekt był współfinansowany przez Unię Europejską.

|
_ _
{ NAJLEPSZE ŻYCZENIA }
|
Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny z wiarą w sens życia. Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego Święconego w gronie najbliższych osób
szczerze życzy

Społeczność Szkolna
Samorządowego Zespołu Szkolnego
we Frampolu
|
_ _
{ Wielki Kiermasz Świąteczny }
| Tradycyjnie, przed Wielkanocą, został zorganizowany w naszej szkole Wielki Kiermasz Świąteczny w ramach akcji "POMÓŻMY DZIECIOM AFRYKI". Dzięki ogromnemu wkładowi pracy naszych uczniów, którzy wykonali piękne ozdoby świąteczne, udało nam się zebrać 310 zł. Uzyskaną kwotą wspomogliśmy fundusz misyjny.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tej szczytnej akcji!


Organizatorzy: Drużyna Harcerska, Szkolne Koło PCK, Drużyna Zuchowa "Polne Kwiatki"

|
_ _
{ Konkurs Wielkanocny }
| 13 lutego odbyły się szkolne eliminacje do VIII Powiatowego Konkursu Wielkanocnego organizowanego przez SP Nr 5 w Biłgoraju. Celem konkursu jest zainteresowanie dzieci zwyczajami i tradycjami okresu Wielkiego Postu i Wielkanocy. Spośród 19 uczestników z kl. IV-VI największą wiedzą wykazali się: Sylwia Chołota, Filip Korgul, Anna Tchórzewska i Karolina Grzywna. Ci uczniowie zakwalifikowali się do finału, który odbędzie się 17 kwietnia 2008 r. w Biłgoraju.

Powodzenia!!!


|
_ _
{ Sukcesy siatkarzy. }
| Bardzo dobre wyniki osiągnęli reprezentanci naszej szkoły na zawodach powiatowych w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców "2", które odbyły się 10.03.2008 r. w Tarnogrodzie. Chłopcy zajęli II miejsce, a dziewczęta IV przegrywając w finałach ze SP w Aleksandrowie. Wcześniej nasi uczniowie zdobyli kwalifikacje powiatowe wygrywając zawody międzygminne z Turobinem i Gorajem. Szkołę reprezentowali: Filip Korgul, Bartłomiej Ozga, Paweł Sirko, Robert Mazurek, Marek Knapik, Mateusz Mydlak, Rafał Jarosz, Przemysław Gabryszewski. Agnieszka Dziwura, Maria Brytan, Anieszka Szpakowska, Magdalena Brytan, Agata Woźnica, Katarzyna Futyma.
Nieźle również walczyły klasy VI w "4" zajmując w eliminacjach międzygminnych po zaciętych pojedynkach II miejsce za SP w Goraju, a przed SP z Turobina.

G R A T U L A C J E ! ! !

|
_ _
Strona 221 z 224 << < 218 219 220 221 222 223 224 >