[ Strona Główna ˇ Galeria ˇ SzukajSierpnia 15 2022 12:06:19 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Deklaracja dostępności
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki religia 2022/2023
Kontakt

_ _
{ Przedszkole }
Słoneczka

Tygryski

Biedronki

Motylki

Krasnoludki

_ _
{ NAUKA ZDALNA }

TEAMS

Kształcenie na odległość - poradnik

Ochrona danych osobowych a zdalne nauczanie - poradnik uodo

Poradnik - nauczyciele, dyrektorzy

_ _
{ Dla Uczniów }
e-nauczanie
Pasma edukacyjne
ZDALNE LEKCJE

Zadania dla klasy VIII

MEN
OKE Kraków

_ _
{ Dla Rodziców }
Infolinia

_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Ewa Myszkowiak, tel. 604521364 e-mail: biuro@myszkowiak.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }

Statut

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 43
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: JustynaZ
_ _
{ BIP }
_ _
{ Konkurs Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła }
|
Za nami powiatowy etap KONKURSU WIEDZY O BIBLII I HISTORII KOŚCIOLA, do którego zakwalifikowały się dwie uczennice z kl. VI a - Sylwia Chołota i Róża Małek. Dziewczęta wykazały się ogromną wiedzą religijną. Róża Małek uzyskała tytuł finalisty i już przygotowuje się do diecezjalnego etapu konkursu. Czy uda jej się powtórzyć sukces swoich starszych kolegów sprzed roku i osiągnąć tytuł laureata?

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA W FINALE!!!
|
_ _
{ Witraże w stylu gotyckim }
| 13 lutego 2008r. w naszej szkole została zorganizowana wystawa prac plastycznych nt. "Witraże w stylu gotyckim". Wystawę tworzyły najładniejsze a zarazem najefektowniejsze prace uczennic z klasy VIa i VIb.

|
_ _
{ Spektakl profilaktyczny }
| 19 lutego naszą szkołę odwiedziła Scena Teatralna "Kurtyna" z Krakowa.
Dzieci mogły obejrzeć jedną z form przedstawień profilaktycznych pt. "Nasza szkoła", sponsorowaną przez Urząd Miejski we Frampolu.
Przedstawienie opowiadało o przemocy i tym, jak jej nie ulegać, jak pomagać dzieciom "dotkniętym" przemocą. Aktorzy w każdej odsłonie prezentowali nowych bohaterów w tym literackich np. Anię z Zielonego Wzgórza.
Przedstawienie na pewno wiele nauczyło młodą widownię i bardzo się podobało.

|
_ _
{ Sukcesy tenisistów stołowych }
| Udanie zainaugurowali sportowy 2008 rok tenisiści naszej szkoły. Reprezentacja w składzie Przemysław Serwański i Jakub Karczmarzyk zajmując II miejsce w eliminacjach gminnych i międzygminnych awansowała do zawodów powiatowych, gdzie zajęła V miejsce na 10 drużyn. Indywidualnie Przemek wywalczył II miejsce w Eliminacjach Powiatowych do VII Wojewódzkiej Olimpiady o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego, które odbyły sie 2 lutego 2008 r. w Biłgoraju jednocześnie uzyskując awans do finałów wojewódzkich.
Gratulacje i powodzenia!!!
|
_ _
{ Szkółka narciarska }
| Na stoku!!! |
_ _
{ Choinka 2007/2008 }
| Zdjęcia z zabawy choinkowej!!! |
_ _
{ "W karnawale same bale..." }
| 10 stycznia w naszym przedszkolu odbył się bal maskowy. Przebierańcy bawili się wesoło przy skocznej muzyce. Uczestniczyli także w wielu konkursach. Rodzice przygotowali pyszny poczęstunek. Wielką radość i niespodziankę sprawił specjalny gość św. Mikołaj, który obdarował dzieci prezentami.

Wszyscy zmęczeni ale z uśmiechem i zadowoleniem wrócili do domu.


|
_ _
{ Początek "białego szaleństwa". }
| W dniu 08.01.2008 w naszej szkole ruszyła szkółka narciarstwa zjazdowego. Dzięki pomocy Rady Rodziców, która zakupiła narty oraz buty i przychylności Pani Dyrektor, następcy I. Stenmarka podjęli pierwsze treningi. Zajęcia oswajające z nartami odbyły się na obiektach SP pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego , a już 10.01.08 r. na stoku w Chrzanowie pierwszych zjazdów uczył znany instruktor narciarstwa zjazdowego K. Litwiniuk oraz Z. Tchórzewski. Emocji i obaw było sporo, ale już po godzinie wytężonej pracy również ze strony rodziców tam obecnych cała grupa zjeżdżała z całej "oślej łączki". Kolejne zajęcia przewidziane są w czasie trwania ferii zimowych, w których pomagać będzie nam instruktor Jacek Korgul.

Sympatyków narciarstwa zapraszamy!!!


|
_ _
{ Frajda na lodzie ! ! ! }
| Miła niespodzianka czekała uczniów Szkoły Podstawowej we Frampolu po powrocie z przerwy Świąteczno - Noworocznej. Nauczyciel wychowania fizycznego wykorzystując dobre warunki atmosferyczne przygotował lodowisko na dziedzińcu szkolnym. Uczniowie mogą korzystać z niego nie tylko na zajęciach wychowania fizycznego, ale również po lekcjach do późnych godzin wieczornych, ponieważ lodowisko jest oświetlone.

Z a p r a s z a m y ! ! !

|
_ _
{ Życzenia }
|
|
_ _
{ Wspólne świętowanie }
|

21 grudnia w naszej szkole panował świąteczny nastrój. Zaproszeni Goście, Nauczyciele
i Uczniowie obejrzeli montaż "Kiedy serce kruszeje...". Pięknie odegrane role uczniów, recytacje, śpiew kolęd, wspaniała sceneria i stroje, wprowadziły wszystkich w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, skłoniły do zadumy nad Wcieloną Miłością, nad cudem, jaki wydarzył się w tę grudniową noc w Betlejem.


Uroczystość przygotowały panie: J. Korgul, E.Jaskuła - scenariusz; M. Hetman - oprawa muzyczna; M. Łapińska, A. Cieszewska, E. Karczmarzyk - dekoracja.
|
_ _
Strona 222 z 224 << < 219 220 221 222 223 224 >