[ Strona Główna ˇ Galeria ˇ SzukajSierpnia 15 2022 12:32:12 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Deklaracja dostępności
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki religia 2022/2023
Kontakt

_ _
{ Przedszkole }
Słoneczka

Tygryski

Biedronki

Motylki

Krasnoludki

_ _
{ NAUKA ZDALNA }

TEAMS

Kształcenie na odległość - poradnik

Ochrona danych osobowych a zdalne nauczanie - poradnik uodo

Poradnik - nauczyciele, dyrektorzy

_ _
{ Dla Uczniów }
e-nauczanie
Pasma edukacyjne
ZDALNE LEKCJE

Zadania dla klasy VIII

MEN
OKE Kraków

_ _
{ Dla Rodziców }
Infolinia

_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Ewa Myszkowiak, tel. 604521364 e-mail: biuro@myszkowiak.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }

Statut

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 43
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: JustynaZ
_ _
{ BIP }
_ _
{ "KAŻDY MOŻE ZOSTAĆ ŚW. MIKOŁAJEM" }
| Przedstawiciele naszej Drużyny Harcerskiej oraz Szkolnego Koła PCK odwiedzili podopiecznych Domu Dziecka Nr 2 w Zwierzyńcu. Złożyli im życzenia świąteczne i przekazali upominki, które zostały zakupione za pieniądze uzyskane z dyskoteki oraz przeprowadzonej w szkole loterii fantowej. Jak zwykle spotkanie odbyło się w miłej atmosferze, przy ciastku i herbatce. Dostarczyło wszystkim wiele radości i wzruszeń.
Dziękujemy tym, którzy przyłączyli się do naszej akcji!!!
|
_ _
{ Wigilia w Va }
|
Okres Świąt Bożego Narodzenia, to czas składania życzeń, serdeczności i kolędowania, wzorem ubiegłych lat klasowa Wigilia odbyła się również w tym roku. Przy wigilijnym stole uczniowie klasy Va złożyli życzenia Pani Dyrektor, wychowawcy oraz sobie. Niespodzianką tegorocznej Wigilii był koncert kolęd przygotowany przez uczennice: Justynę Branewską, Annę Tchórzewską i Dominikę Polak. Na stole wigilijnym znalazły sie tradycyjne potrawy przygotowane przez rodziców. Wszyscy czuli atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.


Wigilia w klasie Va
|
_ _
{ SZPAK - etap szkolny }
| Wzorem lat poprzednich, również w tym roku szkolnym odbył się w naszej szkole Konkurs Matematyczny SZPAK organizowany pod patronatem Instytutu Matematyki UMCS w Lublinie. W środę 5 grudnia o godzinie 10:00 do konkursu przystąpiło 32 uczniów z klas IV-VI, którzy mieli do rozwiązania 5 zadań, za które mogli otrzymać 25 punktów. Tytuł Laureata etapu szkolnego Konkursu SZPAK otrzymuje uczeń, który uzyska 80% punktów za rozwiązane zadania.


W tym roku szkolnym Laureatami etapu szkolnego dla klas IV-VI zostali:


1. ANNA MAZUREK - kl.IV b
2. KAROLINA GRZYWNA - kl.IV a
3. ROBERT MAZUREK -kl. V a
4. RADOSŁAW LIPSKI - kl.V b

G R A T U L A C J E ! ! !

Życzymy sukcesów w następnym etapie - rejonowym, który odbędzie się 16 lutego 2008 r. w Biłgoraju

|
_ _
{ "Jak odmawiać" - impreza profilaktyczna. }
| Dnia 30.11.2007 roku w naszej szkole odbyła sie impreza profilaktyczna "Jak odmawiać". Uczniowie klas IV-VI wysłuchali informacji na temat szkodliwości palenia tytoniu, a następnie reprezentacje poszczególnych klas wzięły udział w konkursie wiedzy o nikotyniźmie. Również pozostali uczestnicy mogli wykazać sie znajomością wiedzy na temat szkodliwości palenia tytoniu i odpowiedzieć na pytania przeznaczone dla widzów. Dodatkowo każda klasa wykonała plakat dowolną techniką malarską na temat "Sport, a palenie papierosów". Na zakończenie imprezy mieliśmy zabawę na wesoło zatytułowaną "Chuch niepalącego", która wszystkim bardzo się podobała. Podsumowania imprezy oraz wręczenia nagród i słodyczy ufundowanych przez Urząd Miejski i Szkołę Podstawową we Frampolu dokonała Pani Dyrektor Elżbieta Chmiel. Imprezę przygotował i przeprowadził Lider Profilaktyki Zenon Tchórzewski przy współpracy wychowawców klas.


Zdjęcia z imprezyJak odmawiać
|
_ _
{ SUKCES BADMINTONISTÓW }
| Kolejne sukcesy sportowe zanotowała reprezentacja naszej szkoły. Drużyna badmintonistów w składzie Joanna Małyszek, Anna Tchórzewska, Anna Wańczyk, Jakub Karczmarzyk, Przemysław Serwański po zajęciu II miejsca w Igrzyskach Powiatowych awansowała na Igrzyska Rejonowe. Dnia 14.11.2007 roku w Bychawie odbyły się zawody rejonowe, w których nasze dziewczęta zajęły bardzo dobre III miejsce przegrywając decydujące o awansie spotkanie 2:3 z późniejszym mistrzem drużyną ze Szkoły Podstawowej z Tarnogrodu. Chłopcy zajęli V miejsce.

G r a t u l u j e m y ! ! !
|
_ _
{ Rocznica Odzyskania Niepodległości }
| 11 listopada o godzinie 11,30 przed budynkiem Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu rozpoczęły się uroczystości upamiętniające 89. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.

W obecności władz samorządowych, uczniów i nauczycieli szkoły podstawowej i gimnazjum przedstawiciele Samorządów Uczniowskich złożyli raporty. Po tym nastąpiła uroczysta chwila wciągnięcia flagi państwowej na maszt przy dźwiękach hymnu państwowego.

Następnie głos zabrała dyrektor Samorządowego Zespołu Szkolnego Elżbieta Chmiel. W swoim przemówieniu nawiązała do wydarzeń 11 listopada 1918 roku, przywołała pamięć poległych, podkreśliła należny im hołd i szacunek.

Uczniowie szkoły podstawowej złożyli wiązankę kwiatów pod popiersiem bohatera tamtych wydarzeń i patrona szkoły – Józefa Piłsudskiego i pod Pomnikiem Niepodległości na Rynku miasta, gdzie harcerze zaciągnęli warty.

Następnie uczestnicy uroczystości wzięli udział we Mszy Świętej w intencji Ojczyzny.
Ostatnim punktem obchodów Święta Niepodległości był montaż słowno-muzyczny pt. „Do kraju tego, gdzie kruszynę chleba...” przygotowany przez uczniów szkoły podstawowej pod kierunkiem nauczycielek: Ewy Jaskuły, Wioletty Magoch, Grażyny Paprockiej, Krystyny Papierz. Oprawę muzyczną opracowała p.Marta Hetman. Dekorację wykonały panie: Anna Cieszewska, Elżbieta Karczmarzyk, Małgorzata Łapińska.
Uroczystość była dla wszystkich uczestników prawdziwą lekcją patriotyzmu.|
_ _
{ 11 listopada }
|
Narodowe Święto Niepodległości 2007 we Frampolu.

Program uroczystości:
 • godz. 11,30 - Rozpoczęcie uroczystości przed budynkiem Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu:
  - raporty młodzieży,
  - wciągnięcie flagi państwowej na maszt,
  - wystąpienie Dyrektora Samorządowego Zespołu Szkolnego we Frampolu.
 • godz. 11,45 - Przemarsz uczestników uroczystości ulicami miasta i złożenie wieńców przed Pomnikiem Niepodległości.
 • godz. 12,00 - Uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny w Kościele Parafialnym p/w św. Jana Nepomucena we Frampolu.
 • godz. 13,10 - Okolicznościowy montaż słowno - muzyczny "Do kraju tego, gdzie kruszynę chleba..." w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury we Frampolu.
 • |
  _ _
  { Dzień Papieski w naszej szkole }
  | 16 października uroczyście obchodziliśmy w naszej szkole VII Dzień Papieski ph. Jan Paweł II - Obrońca Godności Człowieka. Uroczystość rozpoczęła się w kościele parafialnym Mszą św. w intencji rychłej beatyfikacji Sługi Bożego Jana Pawła II. Następnie w szkole został przedstawiony montaż słowno-muzyczny oraz przeprowadzony Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II. 12-tu uczniów z kl. IV-VI zmagało się z pytaniami konkursowymi. Najwyższą wiedzą wykazały się: Karolina Grzywna z kl. IVa - I miejsce, Gabriela Sarzyńska z kl. IVa - II miejsce i Anna Wańczyk z kl. VIa - III miejsce. Otrzymały one dyplomy i nagrody ufundowane przez Księdza Proboszcza A. Stefanka oraz szkołę. Pozostali uczestnicy otrzymali skromniejsze nagrody.
  Wszystkim dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy!!!
  Za przygotowanie obchodów odpowiedzialna była p. J. Korgul, a oprawę muzyczną opracowała p. M. Hetman.


  |
  _ _
  { Pomagamy potrzebującym }
  | W październiku Szkolne Koło PCK po raz kolejny dołączyło się do akcji „Szkoło Pomóż i Ty” organizowanej przez FUNDACJĘ NA RZECZ OSÓB NIEWIDOMYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH ”POMÓŻ I TY”. W ramach akcji rozprowadzono wśród uczniów 84 cegiełki. Uzyskana kwota w wysokości 84 zł zostanie przeznaczona na zakup protez dla Tomasza Skowronka, który stracił obie nogi w wypadku komunikacyjnym. W ten sposób pomożemy przywrócić mu sprawność fizyczną i możliwość samodzielnego życia.
  Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji!
  |
  _ _
  { Dzień Edukacji Narodowej }
  | 15 października 2007 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Nauczyciela. Dzieci i młodzież słowem mówionym i śpiewanym podziękowały swoim nauczycielom za trud, serce i uśmiech. Nie zabrakło również elementów humorystycznych i wesołych. Akademię przygotowały dzieci z klas III i IV pod kierunkiem swoich wychowawców. Gorące podziękowania i życzenia złożył nauczycielom Przewodniczący Rady Miejskiej P. Jerzy Marczak i Przewodniczący Rady Rodziców P. Tomasz Jasiński. Spotkanie przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze.


  |
  _ _
  { „Tańczące Nutki” na Festynie Dobroczynnym }
  | Zespół wokalno – taneczny „Tańczące Nutki” reprezentował naszą szkołę na festynie, który odbył się 14 października 2007 r. na placu przy Biłgorajskim Centrum Kultury. Imprezę zorganizowała fundacjaFundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej , dzięki której zespół pozyskał w ubiegłym roku szkolnym swoje piękne stroje. Uczennice pod kierunkiem nauczycielki Marty Hetman wykonały repertuar regionalny. Wszystkie wpływy z festynu przeznaczone będą na wypłatę stypendiów uzdolnionej młodzieży naszego powiatu.

  |
  _ _
  Strona 223 z 224 << < 220 221 222 223 224 >