[ Strona Główna ˇ Galeria ˇ SzukajSierpnia 15 2022 12:51:57 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Deklaracja dostępności
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki religia 2022/2023
Kontakt

_ _
{ Przedszkole }
Słoneczka

Tygryski

Biedronki

Motylki

Krasnoludki

_ _
{ NAUKA ZDALNA }

TEAMS

Kształcenie na odległość - poradnik

Ochrona danych osobowych a zdalne nauczanie - poradnik uodo

Poradnik - nauczyciele, dyrektorzy

_ _
{ Dla Uczniów }
e-nauczanie
Pasma edukacyjne
ZDALNE LEKCJE

Zadania dla klasy VIII

MEN
OKE Kraków

_ _
{ Dla Rodziców }
Infolinia

_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Ewa Myszkowiak, tel. 604521364 e-mail: biuro@myszkowiak.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }

Statut

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 43
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: JustynaZ
_ _
{ BIP }
_ _
{ Ślubowanie pierwszoklasistów }
| 9 października 2007 r. w naszej szkole odbyło się ślubowanie pierwszoklasistów. W uroczystości przygotowanej przez wychowawcę klasy p. Barbarę Pyzik uczestniczyli zaproszeni goście, rodzice, nauczyciele oraz delegacje uczniów z poszczególnych klas. Aktu pasowania dokonała pani dyrektor mgr inż. Elżbieta Chmiel. Zanim nastąpił ten uroczysty moment, pierwszoklasiści wykazali się swoją wiedzą nt. Ojczyzny, ekologii, zasad właściwego zachowania się w szkole, zasad bezpiecznego poruszania się na jezdni oraz przedstawili swoja klasę. Wesoło też śpiewali piosenki. Delegacja uczniów złożyła wiązanki kwiatów pod popiersie patrona szkoły Józefa Piłsudskiego. Na pamiątkę tej podniosłej chwili otrzymali dyplomy a od drużyn zuchowych zakładki do książek i plany zajęć. Po uroczystości i zrobieniu pamiątkowych zdjęć udali się na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Później bawili sie na swojej pierwszej szkolnej dyskotece.
|
_ _
{ SUKCES NA „DZIEŃ DOBRY” }
| Udanie zainaugurowali uczniowie naszej szkoły start w Igrzyskach Szkolnych w nowym roku szkolnym 2007/2008. Na rozegranych dnia 26.09.07 r. w Biłgoraju Igrzyskach Powiatowych w Sztafetowych Biegach Przełajowych zajęliśmy pierwsze miejsce tocząc pasjonującą walkę ze szkołami z Tarnogrodu i Biłgoraja. Zwycięstwo to dało nam awans na zawody rejonowe, które odbyły się w Janowie Lubelskim. 09.10.2007 r. na terenach Ośrodka Rekreacyjnego rywalizowały sztafety z Powiatów: Janów, Kraśnik, Lublin i Biłgoraj.
Po emocjonującej walce zajęliśmy bardzo dobre czwarte miejsce ulegając tylko sztafetom Janowa i Kraśnika, a po raz kolejny wygrywając "wewnętrzną" rywalizację z Tarnogrodem.
Skład naszej sztafety:
Jakub Małyszek, Filip Korgul, Bartłomiej Ozga, Adrian Flis, Kamil Ruszczak, Arkadiusz Budzyński, Kamil Wawszczak, Robert Mazurek, Michał Wójcik, Daniel Rak, Jakub Kusz.

|
_ _
{ Grzyb "gigant" w "zerówce" }
| 25 września dzieci w klasie "0" omawiały temat "Las jesienią". Przyniosły ze soba różne dary lasu.
Jednak największym zaciekawieniem cieszył sie okaz prawdziwka przyniesiony przez Maciusia Zielińskiego. Był to grzyb "gigant" - ważył 70 dekagramów, znaleziony przez wujka Maćka.

A może by tak na grzyby?????


|
_ _
{ Sprzątanie Świata 2007 }
| 14 września 2007r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w akcji "Sprzątanie Świata 2007". Celem tego przedsięwzięcia było uwrażliwienie młodych ludzi na piękno otaczającej nas przyrody i wyrobienie poczucia odpowiedzialności za stan środowiska przyrodniczego w najbliższej okolicy.
W ramach akcji uczniowie naucznia zintegrowanego (kl. I-III) posprzątali okolice szkoły, a uczniowie nauczania blokowego (kl. IV-VI) posprzątali ulice naszego miasteczka. Pod opieką swoich wychowawców zbierane śmieci były segregowane do oznaczonych worków (makulatura, szkło białe, szkło kolorowe, puszki, odpady komunalne).
W obecnym roku zebrano mniej odpadów niż w ubiegłym, co świadczy o stale wzrastającej świadomości mieszkańców Frampola. Ulice naszego miasta są czyste a posesje zadbane.

|
_ _
{ „Tańczące Nutki” w Głowaczowie }
| Solistka Patrycja Skica i Zespół Wokalny "Tańczące Nutki"; Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu i Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury wzięli udział w Wielkiej Gali Koncertu VII Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni - Piosenki Patriotycznej i Tańca Ludowego. Miało to miejsce 28 sierpnia 2007r. w Głowaczowie. Uczennice to Laureatki I miejsca w/w festiwalu, który odbył się 28 kwietnia 2007r. w Warce. Organizatorką festiwalu jest p. Alicja Konarska, a zespół i solistkę przygotowała p. Marta Hetman.

|
_ _
{ Rozpoczęcie roku szkolnego }
|
Program
Uroczystości Rozpoczęcia Roku Szkolnego 2007/2008
w Samorządowym Zespole Szkolnym
oraz Gimnazjum we Frampolu

godz. 8.30
Zbiórka młodzieży w mundurkach szkolnych przed szkołą:
- raporty przewodniczących SU
- wprowadzenie Sztandaru Szkoły
- wciągnięcie flagi na maszt
- hymn państwowy
- wystąpienie okolicznościowe

godz. 9.00
Msza Święta w kościele parafialnym pw. Św. Jana Nepomucena

godz. 10.00
- Zapalenie zniczy na grobach byłych nauczycieli tutejszej szkoły oraz na mogiłach żołnierskich przez delegacje nauczycieli i uczniów
- Spotkania uczniów z wychowawcami klas w szkole.

|
_ _
{ Powrót strony }
| |
_ _
Strona 224 z 224 << < 221 222 223 224