Pływanie na medale
Dodane przez zette dnia Listopad 27 2013 16:36:09
Tradycyjnie jak co roku uczniowie Samorządowego Zespołu Szkolnego we Frampolu brali udział w zmaganiach najlepszych pływaków z terenu Powiatu Biłgorajskiego. Takie zawody odbyły się w dniu 21 listopada 2013 r. na basenie w Biłgoraju w ramach Powiatowych Igrzysk i Gimnazjady w pływaniu. Na podium (III m.) uplasowały się sztafety gimnazjalne dziewcząt i chłopców, przegrywając tylko z najlepszymi drużynami z Biłgoraja, w których pływali zawodnicy trenujący na co dzień w klubie. Sztafeta chłopców ze szkoły podstawowej zajęła IV miejsce. W zmaganiach indywidualnych reprezentowały nas uczennice klasy IV SP - Gabriela Swatowska i Julia Kras, które startowały na 50 m stylem grzbietowym. Pomimo, że startowały z rywalkami starszymi od siebie o dwa lata i trenującymi w klubie to uplasowały się w połowie stawki odpowiednio na VII i VIII miejscu, rokując jeszcze lepszymi wynikami w przyszłym roku.

Składy drużyn:
Gimnazjum:
Joanna Oleszek , Agnieszka Tchórzewska Patrycja Kamińska, Kornelia Podymna ,Karolina Maciocha , Izabella Chwiejda , Anna Kubina , Edyta Kiszczak ,Aleksandra Tomaszewska , Paulina Chołota, WojciechGąbka , Mateusz Kubina , Jakub Dyjach , Konrad Wnuk , Jakub Gąbka , Przemysław Kawęcki, Karol Saj , Marcin Jasiński , Łukasz Domański , Jakub Kaczor .
Szkoła Podstawowa: Michał Wawszczak, Mateusz Wójcik, Daniel Oleszek, Piotr Branewski, Dominik Piętak, Jakub Filipowicz, Jakub Stańczyk, Sebastian Pyda.

Gratulujemy!